Kybernetická bezpečnost
IT/OT

Penetrační testy
Audity GDPR
Komplexní zabezpečení 

Doba digitální

Digitální doba přináší řadu výhod, ale také nové požadavky na zajištění kybernetické bezpečnosti.

Média a Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost nás denně upozorňují na rostoucí počty útoků a je stále mnoho společností, které věří že se jich kybernetické hrozby netýkají. Významná část českých společností se snaží najít a opravit chyby v kybernetické obraně a tím zamezit útočníkům zneužít citlivá data nebo převzít kontrolu nad jejich IT systémy.

Odborníci společnosti Safy Global se dlouhodobě starají o kybernetickou bezpečnost v průmyslových sítí, o hledání závislostí mezi jednotlivými procesy a o objasnění kalkulace pravděpodobnosti a dopadu incidentu. Spolehlivě, a hlavně rychle Vám odpoví na otázku „Jak mohou hackeři ovlivnit vaše podnikání?“

Služby

Naše služby jsou rozdělené do třech oblastí: zajištění kybernetické bezpečnosti v IT/OT, ověření kvality kybernetické obrany a ochrana osobních údajů. Pro zajištění, co nejlepších služeb jsme vyzkoušeli mnoho produktů od různých výrobců a vybrali ty nejlepší.

Zajištění kybernetické bezpečnosti v IT/OT

Zabezpečení informačních systémů je kriticky důležité pro celou řadu aplikací pro nás často využívaných služeb a výrobků. Stejně jako v podnikových sítích tak i v průmyslových sítích vzniká každý den obrovské množství nových útoků a také u těchto útoků vzrůstají škody. Systémy kybernetické obrany již dlouhý čas využívají k detekci kybernetických útoků změny v chování lidí a strojů spíše než znalost jednotlivých útoků.
Zjistit více detailů

Ověření kvality kybernetické obrany

Společnost Safy používá software Pentera, která napodobuje chování etického (hodného) hackera ve vaší IT. Zkontroluje jednotlivá zařízení i IT systémy jako celek, kvalitu hesel a také práci administrátorů. Pentera poskytuje přesný, úplný a aktuální stav vaší kybernetické obrany a ukáže na slabá místa vaší kybernetické obrany. Velmi často vyžadovaná funkce Pentery je odolnost IT systémů před ransomwarem. V Gartner reportu je Pentera uvedena jako jeden ze systému tzv. ASV.
Zjistit více detailů

Ochrana osobních údajů

GDPR nemění zásady zpracování osobních údajů či základní pojmy jako jsou např. osobní údaj, subjekt údajů, správce, zpracovatel či zpracování. Nerozšiřuje ani svoji působnost oproti předchozí právní úpravě. Klade však vyšší nároky na zpracování osobních údajů. Například jde o velké správce osobních údajů, kteří zpracovávají rozsáhlé množství osobních údajů.
Zjistit více detailů

O společnosti

Kybernetickou bezpečností se zabýváme od roku 2013. Zpočátku jsme se věnovali otázkám bezpečnosti v průmyslových sítí a později jsme se také začali zabývat bezpečností podnikový sítí. Zkušenosti a dovednosti, které jsme získali během těchto let, využíváme při testech informačních systémů, a tak můžeme spolehlivě otestovat i vaše informační systémy, zjistit rizika a následně je opravit, tak aby hacker u vás neměl šanci. Během let na straně dobra jsme se potkali jak s nevěřícími pohledy vlastníků, tak s ustaraným výrazy IT manažerů, ale vždy jsme našli řešení, které se nelíbilo hackerům.

Technologičtí partneři

Přinášíme vám ověřené řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti od předních světových výrobců.
Systémy pro detekování hrozeb a zranitelností v průmyslových sítích. Systémy pro analýzu rizik, závislosti mezi procesy.
Bezpečnost koncových bodů (XDR) - NextGenAntivitus, Endpoint Detection&Response, User behaviour Analytics, Deception, Network Traffic Analysis, Ransomware Protection.
 Bezpečnostní řešení pro průmyslové i podnikové sítě, cloud, datová centra a IoT využívající umělou inteligenci.
Cchová se jako etický haker ve vaší IT infrastruktuře, odhalí skutečná rizika a poradí jak je opravit. A pokud chcete znát jak je vaše IT infrastruktura připravená odolat např.
Řešení této společnosti pokrývá celou oblast bezpečnosti od síťové bezpečnosti až po bezpečnost koncových bodů. Bezpečnostní řešení je založené na analýze hrozeb, kterou využívají všechny produkty.
Internetová bezpečnost pro počítače, smartphony a tablety pro domácnosti i podniky. 

Kontakt

Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1
SAFY Global s.r.o.
C 242145 vedená u Městského soudu v Praze
IČO: SAFY Global s.r.o.

Ozvěte se nám!

home